MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Praca indywidualna
Nie chcesz zamawiać usługi, wolisz pracować samodzielnie na gotowych materiałach? Znam to! Specjalnie dla Ciebie przygotowałam produkty które z pewnością ułatwią Ci zarządzanie czasem i pozwolą go wykorzystać w 100%! 

Kurs i templates do Notion


Platforma Notion wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, postanawiasz ją przetestować. Twój pierwszy arkusz nie wygląda jak te z ładnych obrazków, zaczynasz się też zastanawiać, czy warto tracić czas na naukę nowego narzędzia, przecież wydaje się, że to tyle roboty... Mam dobrą wiadomość! Kurs Notion przeprowadzi Cie nie tylko przez podstawy z używania platformy, ale też pokaże jak stworzyć piękny, estetyczny i funkcjonalny system do planowania. I to wszystko w mniej niż 3h! 

Templates do Notion (szablony) pozwolą na ogarnięcie budżetu, notatek z książek, nowych projektów, a także tygodniowego resetu. Dwa kliknięcia i pojawią się w Twoim Notion, razem z rozpraszalnikiem, czyli miejscem w którym możesz spokojnie gromadzić wszystkie interesujące rzeczy które przyjdą Ci na myśl (lub wyskoczą w przeglądarce) w czasie pracy. 

KUPUJĘ KURS!

Planery na biurkoNie czujesz, że planowanie jest czymś dla Ciebie, puste kartki w kalendarzu patrzą na Ciebie groźnie, a ty nie masz najmniejszej ochoty ich uzupełniać, ale chcesz najważniejsze informacje mieć zawsze pod ręką. I jak, to o Tobie? Jeśli tak, koniecznie sprawdź planery na biurko! Coś poszło nie po Twojej myśli lub plany na dany dzień się zmieniły? Wyrywasz kartkę, wyrzucasz i masz problem z głowy! Sprawdzą się idealnie na biurku, kuchennym blacie (kiedy przypomnisz sobie, że przecież trzeba kupić marchewkę do obiadu), a także w biurze. Czy wspomniałam, że są dostępne aż w czterech wariantach? :)

Książka "Droga do celu"


Ruszyła przedsprzedaż II wydania mojej książki! "Droga do celu" to lektura która pomoże znaleźć Ci swój cel, prawidłowo go ustalić, zaplanować, a także pokaże Ci całe mnóstwo metod związanych z produktywnością i planowaniem. Porozmawiamy o metodzie pomodoro, regule pięciu sekund, blokach czasowych... i innych świetnych sposobach! Nie obędzie się bez lekcji na temat samooceny, świętowania sukcesów i odpoczynku. W książce znajdziesz również ćwiczenia (jest ich aż 60!) dzięki którym zdobytą wiedzę wprowadzisz od razu w życie. 

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ!

Przeczytaj kilka opinii na temat pierwszego wydania książki: