MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Offer


Want to know how to manage your time? Are you wondering how to increase the productivity of your employees? Or maybe you dream of taking the burden off your shoulders and you don't want to think about creating engaging content anymore?

If you answered yes to any of these questions, be sure to check out my offer!

Several years of experience in various fields of trade allowed me to get to know the client and his needs (one person can represent several types of the buyer at the same time!). Working in managerial positions allowed me to get to know employees and their expectations.

Thanks to the changing work environment (in different countries, including Canada, as well as in various industries: cosmetics, clothing, translation, and transport services), Interpersonal relations are no mystery to me. I use the acquired knowledge to create valuable content from which the user can get something for himself. Thanks to this, he starts to trust your brand!


 • Engaging posts on social media profiles (Facebook, Instagram, LinkedIn)
 • Product descriptions and sales texts
 • Articles and short texts

I speak Polish and English. I work with a proofreader with many years of experience, so if you do not want to waste time checking the text - you do not have to!


I offer customized courses for employees (including the SMART method, task prioritization) and the management board (employee performance, goals, motivation, and methods of communication)

 • Graphics for Social Media profiles
 • Leaflets and posters
 • Videos
  • For private use (holiday videos or commemorating important events)
  • Vlogs and videos for channels on Social Media (editing, adding effects, icons)


Write to me to arrange the details of our cooperation.
I can't wait to hear from you!