MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

O mnie


Czujesz, że żyjesz "w zawieszeniu", do popołudnia, do weekendu, do urlopu? Chcesz ściągnąć z siebie presję, poczuć ulgę i robić to, na co masz ochotę? Jesteś w dobrym miejscu!

Cześć! Jestem Asia i pomogę Ci poczuć się ze sobą lepiej! To właśnie jest główny cel, który stał za największymi zmianami w moim życiu i naprowadził mnie na ścieżkę, na której jestem teraz.

Problem który dotyczy nas wszystkich.

Odkąd pamiętam, zmagałam się z presją otoczenia. Począwszy od szkolnych ocen, przez pierwsze prace, po szukanie i decydowanie o swojej karierze zawodowej. Pewnie znasz to z autopsji. Działałam tak, żeby moje doświadczenia (ba! Całe moje życie!) wyglądało dobrze „na papierze”. Nie powiem, żebym ignorowała swoje potrzeby, bo na tym etapie raczej ich nie znałam. Gdzieś podświadomie jednak czułam, że moje życie jest „w zawieszeniu”. Do popołudnia, do weekendu do urlopu.

Od czego zacząć zmiany? 

W końcu w mojej głowie coś kliknęło. Poczułam, że muszę wziąć odpowiedzialność za siebie, podjąć kilka naprawdę trudnych decyzji po to, aby potem było łatwiej, lepiej. Chciałam zmian. Zaczęłam je wprowadzać małymi krokami. Wiem, że wszyscy liczymy na spektakularne efekty i niesamowite zwroty akcji. Na samym początku u mnie ich nie było. Zaczęło się od ograniczenia wyjść na miasto i wprowadzeniu krótkich treningów. Całkowicie zatonęłam w tematyce organizacji czasu, planowania i... tworzenia. Już przez wcześniejsze lata wydawała mi się interesująca, ale teraz pochłonęła mnie całkowicie. Budowałam na nowo zaufanie do samej siebie (czy jest coś gorszego niż ciągłe wątpliwości lub poczucie, że jest się niewystarczającym?). To właśnie planowanie pomagało mi wytrwać w działaniu, a im więcej działałam, tym łatwiej przychodziło mi słuchanie siebie.

Trudne decyzje

I tak w sierpniu 2019 roku postanowiłam złożyć aplikację o wizę do Kanady, w styczniu 2020 roku odeszłam z dobrze prosperującej pracy (nie zważając na możliwość awansu), a następnie wsiadłam w samolot na inny kontynent. Bez znajomości, bez pracy, bez jakiejkolwiek pewności czy gwarancji powodzenia. Powiem szczerze, że była to najlepsza decyzja, którą podjęłam!

Początek mojej marki

Miesiąc później, bo początkiem marca założyłam swoje konto na Instagramie, jeszcze pod inną nazwą. Czułam, że jestem gotowa na dzielenie się moimi doświadczeniami i wiedzą. Zaczęłam również pisać książkę. Potem wszyscy wiemy co się stało-nadeszła pandemia! Po raz kolejny stanęłam przed trudnym wyborem: zostać w nowym kraju z minimalnym stanem konta (pracowałam dopiero kilka tygodni) czy wracać do Polski? Zostałam, włożyłam cały mój czas i energię w edukację, tworzenie treści i budowanie społeczności. Dodatkowo zaczęłam tworzyć treści dla innych firm. W październiku ukazało się pierwsze wydanie „Drogi do celu”. W listopadzie spakowaliśmy walizki i stwierdziliśmy, że czas zakończyć przygodę z Kanadą i wrócić do domu.

Praca, którą wkładałam w swoją edukację i pielęgnowanie kreatywności, ale też prowadzenie profili w mediach społecznościowych opłaciła się. Zaraz po powrocie podjęłam stałą współpracę z klientami, założyłam działalność, stworzyłam nową stronę, kolejne produkty, ruszył sklep... i oto jestem!

Co mogę dla Ciebie zrobić

Od 2016 roku zmieniło się dosłownie wszystko w moim życiu. Wprowadziłam zdrowie nawyki, zwiedziłam kilkanaście krajów, zaczęłam dbać o swoje zdrowie fizyczny i psychiczne, ogólnie rzecz ujmując... czuje się lepiej. O niebo lepiej. Zawdzięczam to odpowiedniemu planowaniu i organizacji czasu (dzięki temu efekty widać szybciej), nowym sposobom myślenia i zbudowaniu wiary w swoje możliwości. Teraz chcę dać to wszystko Tobie! Bazując na moich doświadczeniach, ułatwię Ci Twoją drogę! Pokażę, że możesz osiągnąć, co tylko zechcesz, nie zatracając się przy tym. Co więcej, oszczędzisz czas, zyskasz nowe doświadczenia, ściągniesz presję ze swoich ramion i poczujesz się lepiej. Jedyne czego potrzebujesz, to odrobina chęci.

Zacznij działać w zgodzie ze sobą!


Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! Napisz do mnie!

Trzymaj się, hej!