MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnię pokażę Ci jak wyznaczać cele i układac plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

O mnieHej, jestem Asia! Pomogę Ci ruszyć się z miejsca i zacząć wzrastać! Zaplanujemy razem dni, połapiemy wszystkie wydarzenia w kalendarzu, a wejście na konto bankowe nie będzie już przerażać. Nie chcę być Twoim guru czy mentorem. Chcę być koleżanką, która zawsze jest obecna, gdy potrzebujesz pomocy, motywacji czy inspiracji. W skrócie? Pokażę Ci, jak stać się najlepszą wersją siebie. Bez presji, przy kawie. 

A coś więcej o tym co robię i kim jestem? Zajmuję się tworzeniem treści z zakresu
 • Rozwóju osobistego- jest to temat bardzo mi bliski, bo moje życie bardzo dynamicznie się zmienia tak jak i ja sama. Jeśli bardzo się chce, to można, a nawet trzeba się zmienić, podjąć lepsze nawyki i wybrać zdrowszy tryb życia. To może być prostrze niż myślisz! 
 • Zarządzania czasem - tak, aby wykorzystać go najlepiej jak to możliwe, nie zapominając jednak o równowadze między pracą, a życiem prywatnym. Dzielę się technikami które u mnie się sprawdzają, a także wiedzą którą inne osoby postanowiły podzielić się ze mną (przez kanały na YouTubie, książki, przemówienia itp) 
 • Sposobów myślenia i intencji - ale w takim bardzo "przyziemnym" ;) znaczeniu. Podsunę Ci kilka pomysłów dzięki którym Twoje codzienne wybory staną się bardziej "eko"-bez konieczności dokonywania rewolucji w życiu.
...a także tworzeniem treści dla profili biznesowych (Instagram, Facebook, YouTube) oraz montowaniem filmów! 

Miłego czytania!