MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Prezenty

 

Witaj! Wszystkie pliki dostępne w tej zakładce są całkowicie DARMOWE! Przez kliknięcie przycisku "pobieraj" zapisujesz się na newsletter. Spokojnie, w każdej chwili możesz z niego zrezygnować! Tak więc...

Pobieraj i korzystaj!

*

Jak stworzyć swoją Vision Board?


Pobierz e-book "Jak stworzyć własną Vision Board" z którego dowiesz się, czym jest tablica inspiracji oraz jak możesz jej używać do realizacji celów. Dodatkowo tworzenie jej jest świetną zabawą którą możesz pokazać także swoim bliskim lub przyjaciołom! Instrukcja przeznaczona jest dla vision board w wersji elektronicznej, ale również zwolennicy klasycznej wersji znają coś w niej dla siebie! Nie zastanawiaj się dłużej, klikaj!

.

Jak zmierzyć swój postęp?


Czujesz, że stoisz w miejscu? Chcesz zmierzyć swój postęp? A może potrzebujesz delikatnego "kopniaka"? Koniecznie pobierz "Mapę postępu". Na kilku stronach znajduje się... kilka pytań! Odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć, zmotywować, a także otworzyć oczy na problemy z którymi się zmagasz. Wypełnienie jej zajmie parę minut, a kto wie, może to właśnie będzie początek wielkich zmian w Twoim życiu!

.

Jak odnaleźć się w Kanadzie?


"Kanadyjski handbook" to zbiór informacji o rozpoczynaniu życia w Kanadzie, choć tak naprawdę przyda on się każdemu, kto chce odwiedzić ten kraj. Z tego miejsca zaznaczę, że większość informacji pasuje do każdej prowincji,na pewno jednak znajdzie się kilka odnoszących się wyłącznie do Ontario. "Handbook" pisany był w oparciu o moje doświadczenia, porusza on  m.in. kwestie wynajmu mieszkania, szukania pracy i bankowości. 

Zmiany? Nic trudnego!


E-book o zmianach to pozycja dla każdej osoby, która zmian nie lubi, nie czuje się na nie gotowa lub musi się z nimi zmierzyć mimo woli (jak każdy z nas prędzej czy później). Znajdziesz w nim 22 strony na których znajdują się opisy różnych rodzai zmian, a także sposoby na spojrzenie na nową sytuację bardziej przychylnie. 

.


Szanujmy swoją pracę: pamiętaj proszę, że pliki możesz wykorzystywać wyłącznie na własny użytek. Przypisywanie sobie praw autorskich, kopiowanie, rozpowrzechnianie, a także umieszczanie materiałów na innych witrynach jest zabronione.
Jeśli chcesz zamieścić coś na swoim profilu czy story, możesz. Ba, będzie mi bardzo miło! Jedyne co, to nie zasłaniaj podpisu/oznacz mnie jako autora! :)