MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Dla każdegoŻycie zaczyna kłaść zbyt dużo na Twój talerz? Praca, rodzina, hobby, rozwój osobisty, znajomi, a gdzieś w tym wszystkim Ty. Czas wziąć stery w swoje ręce i zapanować nad swoim czasem! Tylko jak to zrobić?

Pomogę Ci zorganizować czas, a Twoja produktywność wejdzie na wyżyny dzięki spotkaniu na konsultacjach, a także nowemu, intuicyjnemu systemowi do planowania.

Jeśli czujesz, że masz problem z motywacją, nie wiesz jak ustalić cel lub plan działania lub chcesz ruszyć z nowym projektem, a co za tym idzie zapoczątkować serię zmian w życiu-jesteś w dobrym miejscu. Umów się na konsultacje, w czasie rozmowy 1:1 pomogę Ci zlokalizować problem, podsunę Ci metody na walkę z nim, a także wspólnie dobierzemy system planowania dla Ciebie! 

Z przyjemnością zaprojektuję dla Ciebie arkusze, strony i podstrony w Notion, dzięki czemu planowanie elektroniczne stanie się proste, wygodne i co najważniejsze... Twoje pomysły zawsze będą w zasięgu ręki! Nie musisz juz wertować planera, szukać notatek w telefonie, ani zapisywać ważnych informacji na skrawkach papieru. Wszystko znajdziesz w jednym miejscy, od listy zakupów po projekty zawodowe. Zobacz jak wygląda moje Notion.

Jeśli wolisz pracować samodzielnie, na gotowych materiałach-rozumiem Cię w 100%! Zobacz co dla Ciebie przygotowałam TUTAJ

Rozpocznijmy współpracę!

Uzupełnij formularz kontaktowy lub napisz na kontakt@joannadabek.pl