MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Dla firmPomagam małym i średnim biznesom uporządkować bazy danych i zaplanować działania dzięki czemu praca staje się szybsza, przyjemniejsza i bardziej wydajna poprzez szkolenia, wprowadzenie i zaprojektowanie w pełni spersonalizowanego środowiska pracy na platformie Notion, a także tworzenie materiałów marketingowych (tekstów sprzedażowych, wpisów, grafik).  

***

Czujesz, że ilość informacji spraw "do ogarnięcia" zaczyna Cię przytłaczać, gubisz się pomiędzy plikami, mailami i dodatkowymi materiałami? Jest to w zupełności normalne! Na prowadzenie firmy składa się wiele czynników, od księgowości po tworzenie produktów, dlatego skup się na tym, w czym się czujesz najlepiej, a ja z przyjemnością pomogę Ci zorganizować całą resztę!

Organizacja pracy w firmie

 • Stworzę dla personalizowane arkusze w Notion dopasowane do potrzeb Twoich, Twojej firmy oraz Twojej branży,
 • Zbuduję system do planowania w którym Ty, a także Twój zespół będzie się z łatwością poruszał,
 • Zaprojektuję szablony (templates) dzięki którym planowanie projektów i tworzenie nowych produktów będzie odbywać się błyskawicznie
Zobacz przykładowe arkusze:


Cennik, organizacja pracy w firmie, tworzenie systemu do planowania, zarządzanie projektem, ceny
Ale to nie wszystko! Jeśli chcesz, aby Twój produkt kurs czy szkolenie zostało przeniesione w jedno miejsce, z którego użytkownicy będą mogli bez limitu korzystać-stworzenie go na platformie Notion jest odpowiedzią. Ta usługa wyceniana jest indywidualnie. Napisz do mnie! :) 

Interesuje Cię kurs Notion? Wejdź TUTAJ

Treści na profile w Social Mediach

Nie chcesz marnować czasu na tworzenie postów informacyjnych, grafik na kanały w mediach społecznościowych lub na montowanie filmów? Czujesz, że to nie Twoja bajka? Nie trać czasu na zadania, które nie sprawiają Ci przyjemności.

 • Stworzę dla Ciebie grafiki do mediów społecznościowych,
 • Wykonam montaż filmu lub vloga,
 • Napiszę łatwy w odbiorze tekst, a także zlecę jego korektę.Szkolenia

Oferuję szkolenia online z zakresu produktywności, zarządzania sobą w czasie oraz pracą nad projektami w tym:
 • Szkolenia dla pracowników z metody SMART, planowania pracy w blokach czasowych oraz obsługi Notion,
 • Szkolenia 1:1,
 • Konsultacje.
Szkolenia odbywają się w formie webinaru lub kursu udostępnionego na platformie Notion. Cena zależy od zakresu, formy oraz ilości uczestników. Zapraszam do kontaktu!

Rozpocznijmy współpracę!

Uzupełnij formularz kontaktowy lub napisz na kontakt@joannadabek.pl