MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Szczęśliwego Nowego Roku!


Rok 2020 dobiega końca, dla wielu osób jest to ogromna ulga. Dla mnie był on pełen wyzwań, poznawania siebie i swoich możliwości, był trudny, ale wspaniały. Zdecydowanie wspaniały. Jeśli tylko macie ochotę, to zerknijcie na moje podsumowanie roku: 

Początkiem stycznia pracowałam jeszcze w Polsce, w połowie spędzałam czas z chłopakiem na Sycylii, a końcem byłam już w Kanadzie. W lutym rozpoczęłam prace w zupełnie nowej branży (turystycznej), a także w księgarni. W marcu pracowałam siedem dni w tygodniu, a także zaczęłam działać w social mediach-założyłam konto na Instagramie, a także nagrywałam podcast. Kwiecień to lock-down, pisanie książki pełną parą, a także świętowanie urodzin. W maju pierwsza wycieczka po Kanadzie, a w czerwcu oswajanie się z kolejną nową pracą. W lipcu wielki urlop, czyli wizyta w Albercie i Kolumbii Brytyjskiej. Cały sierpień cieszyłam się Toronto i tworzyłam tą stronę. We wrześniu wzięłam w swoje ręce swój rozwój i zaczęłam stwarzać sobie nowe możliwości, skończyłam pisanie i edytowanie książki, wybraliśmy się też na kolejną małą wycieczkę. W październiku poza ogromną ilością pracy podziwiałam jesień w Ontario, a także wydałam książkę i prowadziłam na Instagramie serię #plandziernik. W listopadzie głównie przygotowywałam się do powrotu do domu, był to czas pożegnać i domykania wielu spraw. No i grudzień... zleciał mi bardzo szybko, po tylu miesiącach daleko od domu ładowałam swoje baterie, kręciłam filmy na YouTube, a przygotowywałam się też do czegoś dużego dla mnie, do spełnienia kolejnego marzenia. Jestem gotowa na 2021! A wy? 

W Nowym Roku życzę wam dużo wytrwałości, odwagi, wyrozumiałości, a także wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie. Jest to przerażający proces, ale warty strachu i potknięć. Jest to proces który się nie kończy, ale staje się łatwiejszy. Życzę też całej masy miłości, tej do siebie i do bliskich. Życzę, abyście spełnili swoje plany i marzenia, a także uzbierali całą masę pięknych wspomnień. Życzę wam pięknych kwiatów w wazonie wiosną, jedzenia pysznych lodów w lecie, skakania w liście jesienią i tańczenia do ulubionych piosenek zimą. Życzę dużo szczęścia! 

I to tyle na dziś, trzymajcie się, hej! 

Photo by Amy Shamblen on Unsplash