MIŁO CIĘ POZNAĆ!
Hej, jestem Asia! Pragnę przywitać Cię na stronie poświęconej planowanowaniu i produktywności, ale także sposobom myślenia! Dodatkowo pokazuję, że social media mogą być całkiem użyteczne i przyjazne. Rozglądnij się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Chętnie pokażę Ci jak wyznaczać cele i tworzyć plany które rzeczywiście zrealizujesz! Z przyjemnością stworzę elektroniczną wersję Twojego kursu lub kart pracy w Notion, a także poprowadzę profil w mediach społecznościowych! ♡ Zapytaj o szczegóły!

OFERTA

 • 1
  DLA FIRM
  Chcesz lepiej zorganizować pracę w swojej firmie, potrzebujesz systemu do planowania, a może produktu w wersji wirtualnej? A może zależy Ci na szkoleniu? Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!
  Przechodzę do oferty!
 • 2
  INDYWIDUALNA
  Czujesz, że chcesz zorganizować swoje życie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Stworzę dla Ciebie system do planowania, a także rozwiążemy Twoje problemy z produktywnością!
  Sprawdzam usługi!
 • 3
  MATERIAŁY I KURSY
  Nie chcesz korzystać z usług i wolisz pracować na gotowych materiałach? Rozumiem! Sprawdź, jak możesz wznieść swoje planowanie na wyższy poziom!
  Przechodzę do materiałów!

KILKA SŁÓW O PLANOWANIU

Najnowsze na blogu

Witam!


Dzień dobry, jestem Asia! Na początek powiem parę słów o sobie, bo wiem, że lepiej się czyta słowa osoby, którą się kojarzy. Mam 24 lata, wyglądam na młodszą, co za tym idzie mało kto traktuje mnie poważnie. Poważna jestem tylko na 30 procent, 70 procent to mix innych cech. Moja głowa to time square, a planowanie to sygnalizacja świetlna, trzyma to wszystko w kupie, dlatego tak je lubię. Uwielbiam słuchać o nowych technikach, aplikacjach czy rozwiązaniach. Temat nawyków i samorozwoju również nie jest mi obcy, o nim mogę mówić w dużej mierze z doświadczenia, przez ostatnie 6 lat moje życie zmieniło się o 180 stopni.
Kocham zwierzęta, choć podobno nie mogę tego mówić, bo nie jestem weganką. Jest ze mnie zdecydowana kociara. Staram się, aby moje codzienne wybory były bardziej przyjazne planecie. Wierzę, że wszyscy jesteśmy równi, ale nie musimy tolerować każdego jednego zachowania. Nie lubię kłótni, ale mam mocne poglądy. I bardzo, ale to bardzo mi miło, że to czytasz. Z tego miejsca mogę Ci serdecznie podziękować i życzyć miłego dnia!